TR

ALUMNI Programı

Fellow programını tamamlamış ve Girişimcilik Vakıf ailesi ile ilişkisinin devam etmesini isteyen fellowlarımız, gün geçtikçe büyüyen Alumni Programımıza dahil oluyorlar. Program katılımcısı Alumni gençler, her yıl kendi aralarından seçtikleri Alumni Komitesi ile farklı etkinlikler düzenliyor ve düzenli aralıklarla ile bir araya geliyorlar. Alumniler kariyer ve hayat yolculuklarında hem alumni arkadaşlarından hem de Girvak’tan destek almaya devam ediyorlar.

Alumni Programında Neler Var?

Alumni Postası (e-bülten)

3 ayda 1 olmak üzere son dönemde yaptığımız çalışmalar, etkinlikler ve yeni haberler hakkında detaylı bilgiler bulabileceği bir e-bülten gönderiyoruz.

Happy Hour Buluşmaları (Tematik Buluşmalar)

Fellow Programı ve Alumni Programı katılımcılarının bir araya geldiği ve aynı çatı altında derinlemesine ilişkiler oluşturmaları için gerçekleştirilen tematik etkinlikler.

Homecoming (Mezun Günü)

GİRVAK ofis tarafından organize edilen ve tüm program/proje katılımcılarına açık olan, tüm dönemlerim buluştukları etkinlik.

Mentorluk Ağı

Fellow Programdan mezun olan 63 Alumni (Yodalar), programda olan 71 Fellow’a (Yodilere) mentorluk yapıyor. Ayrıca belli konular konusunda uzmanlaşmış olan Alumni’lerin gönüllü olarak katıldığı ve uzmanlıkları doğrultusunda ihtiyaç sahiplerine destek vermesini sağlar.

Alumni PowerUp

Alumni Programı kapsamında alumni olan bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen içerikler ve uzmanlar eşliğinde gerçekleştirilen tek oturumlu bilgi aktarımı temelli buluşmalarımız.

Do you want to support Fellow Program?

Turkey's transformation towards becoming a producing country and creating value established with the vision to accelerate entrepreneurship in Girvak, create support for young people to following their own way.